top of page

VACATIO STUDIJA 2018. gada vasarā piedāvā IZAICINĀJUMA PROGRAMMU TAVAM ĶERMENIM!

Programmas mērķis nav notievēt, bet iemācīties pareizi rūpēties par savu ķermeni – apgūstot un ievērojot pareiza, sabalansēta uztura un fiziskās slodzes pamatus! 

 

Programma paredzēta meitenēm no 13 līdz 19 gadiem.

 

Nodarbības notiks no 14. jūnija līdz 22. augustam katru trešdienu no plkst. 16:00 līdz plkst. 18:00.

 

Vietu skaits ierobežots – 12 meitenes.

Ja netiec ieplānotajos laikos, bet vēlies izmantot programmu, informē Studiju, veidosim grupas citos laikos.

 

Nodarbības vada Viāna Kuļša, asistēs Madara Šaicāne un Ieva Līpiņa

 

Programmas cena: 159.00 Eiro

Viena dienas cena: 16.00 Eiro

 

Programmas laikā katrai meitenei atbilstoši viņas vēlmēm tiks izveidota uztura un fizisko aktivitāšu programma, kuru meitenes nedēļas laikā ievēro patstāvīgi un tiekas reizi nedēļā, lai izrunātu paveikto un kopā vingrotu. Meitenēm, kuras vēlēsies, Studija veiks arī ķermeņa izmaiņu kontroli un uzraudzību, uzņemot fotogrāfijas, kas daudz labāk par svaru un cm parāda izmaiņas ķermenī.

 

Programmas uztura sadaļas mērķis ir atrast katrai dalībniecei piemērotu uztura plānu - tieši viņas garšas kārpiņām, dienas režīmam un vājībām. Meitenes nebadosies, iespējams ēdīs vairāk kā parasti, bet pareizāk un sabalansēti:

• Meitenes apgūs ikdienā viegli lietojamas zināšanas par uzturvielām, kalorijām, sabalansētu uzturu, diētām.

• Apgūs pieredzi, kā uztura plāns maina ķermeni, labsajūtu, ne tikai no savas, bet arī no citu programmas dalībnieču pieredzes.

• Izgaršos jaunus produktus un gatavos ēst.

 

Programmas fiziskās sadaļas mērķis ir uzlabot savu ķermeni, ieraudzīt fizisko aktivitāšu ietekmi uz ķermeni. Sastādot programmu tiks ņemtas vērā katras meitenes problēmas, īpatnības un vēlmes, tāpēc programmas laikā meitenes:

• Uzlabos, ja nepieciešams, arī koriģēs stāju.

• Uzlabos fizisko formu, zaudēs taukus, iegūs muskuļus.

• Apgūs zināšanas par fiziskām aktivitātēm, to veidiem un ietekmi uz ķermeni un veselību.

• Apgūs zināšanas par pareizu vingrojumu izpildi, par katram muskulim nepieciešamajiem vingrojumiem.

 

Nodarbībās trešdienās meitenes tiksies, lai pirmajā stundā izrunātu nedēļas laikā paveikto. Atkarībā no veiksmēm un neveiksmēm pārrunātu iespējas un variantus mainīt uztura un/vai aktivitāšu plānu un izvirzītu jaunus noteikumus un mērķus. Otrās stundas laikā meitenes kopā ar pasniedzēju vingros, apgūstot pareizu vingrojumu izpildi un katrai ķermeņa zonai atbilstošos vingrojumus.

 

Programmas laikā netiks uzstādīts precīzs un stingrs rezultāts katrai dalībniecei. Svarīgākais būs iegūt zināšanas un pieredzi par pareizu dzīvesveidu. Programmas laikā meitenes dzīvos ierasto dzīvesveidu un centīsies lēnām ieviest veselīgus uztura un aktivitāšu ieradumus. Rezultāts katrai būs individuāls, bet strādājot komandā, tas noteikti būs vieglāk sasniedzams!
 

bottom of page