top of page

Vacatio studiju apmeklēt var ikviena meitene, Studija savām dalībniecēm neizvirza nekādas prasības attiecībā uz izskatu vai parametriem. Vari apmeklēt Studijas nodarbības arī tad, ja vēlies tikai sevi pilnveidot nevis veidot modeles karjeru.

 

Ja vēlies apmeklēt Vacatio studijas piedāvātās nodarbības:

- ja esi iepazinusies ar visu mājas lapā pieejamo informāciju, un Tev viss ir skaidrs, PIESAKIES uz nodarbībām attiecīgā grupā, kas tevi interesē, mēs ar tevi sazināsimies un vienosimies, kad tu ieradīsies uz pirmo nodarbību.
- ja vēlies individuālu sarunu ar studijas pārstāvjiem, saņemt vairāk informācijas par Studiju, par savām iespējām Studijā un/vai iespējām veidot modeles karjeru, tad tad nāc uz atvērto durvju dienām:

ATVĒRTO DURVJU DIENU DIENAS UN LAIKI:
 


Atvērto durvju dienu laikā jūs varat ierasties jebkurā laikā no norādītā un iepazīties ar Studiju, aprunāties par tās darba kārtību un izrunāt savas iespējas mācīties Studijā un veidot modeles karjeru!

 

Ja esi nepilngadīga, uz pirmo tikšanos vēlams ierasties ar vienu vai abiem vecākiem, arī pilngadīgajām meitenēm esam priecīgi iepazīties ar vecākiem un turpmāko sadarbību izrunāt kopīgi, jo veiksmīgam darbam vecāku atbalstam ir ļoti liela nozīme. 

 

PIESAKIES:
​Atbildi saņemsi e-pastā!
Lūgums norādīt e-pastu, ar kuru notiks turpmākā saziņa (vēlams vecāku).
Vēlos apmeklēt:
bottom of page