top of page

Uztura nodarbības:

Nodarbības paredzētas ikvienai un ikvienam, jo nodarbībās dalos ar zināšanām un personīgo pieredzi par veselīgu, sabalansētu uzturu. Būtībā, tas ir uzturs, kuru ikdienā lieto veselīga dzīvesveida cienītāji un kuru būtībā jālieto visiem cilvēkiem, kuriem svarīga sava veselība.

Uztura nodarbībās apgūstam veselīga, sabalansēta uztura pamatprincipus, uztura nozīmi vesela cilvēka attīstībā. Nodarbību ietvaros noskaidrojam uztura piramīdas principus, uzturvielu grupas, uztura funkcijas, uzturvielu uzņemšanas pamatprincipus atkarībā no mērķa. Šīs nodarbības ir ļoti svarīgas, jo uzturs ir pamats mūsu ārējam izskatam, veselībai, pašsajūtai un kopējai dzīves kvalitātei.

Nodarbību ietvaros apgūstam ne tikai uztura nozīmīgumu, bet arī fizisko aktivitāšu nozīmīgumu. Nodarbību ietvaros dalos ar personīgo pieredzi, motivāciju par sasniegtajiem rezultātiem fitnesa jomā. Par to cik nozīmīgs ir sabalansēts uzturs un fiziskās aktivitātes. Jo nepieciešams tikai nedaudz, lai veicinātu veselīgu dzīvesveidu: pārdomāts uzturs, regulāras fizikās aktivitātes un dažādas citas veselīga dzīvesveida izmaiņas, kas tevi padarīs stiprāku, enerģiskāku un drošāku. Lai uzturētu veselīgu dzīvesveidu, nevajag daudz, jo galvenais ir ieviest veselīgus ieradumus savā ikdienā.

Pasniedzēja:

Viāna Kuļša

Food_pyramid_transp_landscape_640
Variety of foods
lejupielāde
bottom of page